tur kayit
tsf logo 2015
banner isbanknew

GSB Logo 2015
Türkiye İş Bankası
Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası


emektar small
2015 - 2016 Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası  23 Ocak (geliş) – 29 Ocak (çıkış) 2016 tarihleri arasında Antalya-Manavgat -Starlight Convention Center Thalasso & Spa'da gerçekleştirilecektir. Otel konaklamaları ile ilgili işlemler konaklama koordinatörü Ümit Küçükahmetoğlu   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  tarafından takip edilecektir.  Konaklama ve sporcuların federasyon olanaklarından yararlanması ile ilgili bilgiler  uygulama yönergesinde yer almaktadır.

Yarışma;

Emektarlar Kategorisi (50 Yaş ve Üstü) :  1 Ocak 1967 tarihinden önce doğmuş sporcuların katılımına açıktır. (1966 ve sonraki yıllarda doğmuş sporcular.)

Kıdemli Emektarlar Kategorisi (65 yaş ve üstü): 1 Ocak 1952 tarihinden önce doğmuş sporcuların katılımına açıktır. (1951 ve önceki yıllarda doğmuş sporcular.)

Türkiye Emektarlar (Veteranlar) Satranç Şampiyonası’nda yabancı sporcu statüsünde olan sporcular yarışamazlar.


Başvuru: Başvurular Turnuva Koordinatörü Fırat YALÇINa yapılacaktır. Son başvuru 18 Ocak 2016 saat 14:00’e kadar yapılmalıdır.

Konaklama ve Fiyat Listesi

Konaklamasını Starlight Otel'de gerçekleştirecek olan sporcularımız Federasyonumuzun Türkiye İş Bankası 4200 şube kodu 5930838 nolu hesabına ödeme yaparak bankadan yapılan ödemelerde  konaklama  kaydının yapılabilmesi için, banka dekontunun   Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir.


Havaalanı- Otel arası transfer hizmeti almak isteyen katılımcılar, Antalya Touristic Service web adresini www.antalyatouristic.com ziyaret edebilirler.
 
Turkish Chess Federation © 2014